אודות אתר eSIM

חיפשתם שיחות בחו"ל ושירותי גלישה? הגעתם אלינו, אתר eSIM המספק שירותי שחות וגלישה ניידת בחו"ל. אנו מספקים את השירות שלנו על ידי התקשרויות מול מפעילים בחו"ל ובארץ וכן חברות תקשורת שונות במדינות רבות.

אנו ממוקדים בדבר אחד בלבד, בהענקת שירות מקצועי ומקיף לכל לקוחותינו, תוך השמת דגש רב על כל נושא איכות המוצר והתקינות שלו לפני מסירתו ללקוח הקצה. כמו כן, אנו מאמינים כי לכל לקוח יש להתאים מוצרים בהתאמה אישית, שכן כל לקוח ולקוחה מציגים צרכים שונים כאשר הם בחו"ל.

התאמת חבילת גלישה בחו"ל לפי צרכים אישיים

בעוד שחלק מלקוחותינו טסים לחו"ל למטרת עסקים, אחרים יטוסו כדי לנפוש, לבקר משפחות, לעסוק בהליכים בירוקרטיים שונים ועוד. ולכן, נציגי החברה שלנו יתאימו עבור הלקוחות את החבילה המתאימה ביותר לצרכיהם האישיים.

כמו כן, אנו תמיד מתחייבים למחיר התחרותי ביותר שאנו מסוגלים לספק ללקוחותינו. אם יש בידיכם הצעת מחיר שאתם מעוניינים להשוואתה, אנא פנו אלינו ואנו נעשה את כל המאמצים כדי שתצאו כמה שיותר מרוצים.

תמיכה מלאה וחיסכון בעלויות גלישה בחו"ל

בין אם אתם צריכים סיוע במיידי או תמיכה טכנית באופן כללי, אנו מספקים תמיכה מלאה כמו גם מענה טלפוני ותמיכה טכנית בעת הצורך. אנא פנו אלינו בכל תהייה, שאלה או סוגיה שצצה אצלכם בעת שהייה בחו"ל. אנו מתגאים בזמני המתנה קצרים לנציגי השירות, ותמיד עושים את כל המאמצים לקצר אותם אפילו עוד יותר.

עם אתר eSIM, אתם זוכים לחיסכון בעלויות, תוך התאמת חבילות הגלישה הנכונות ביותר לצרכיכם האישיים או העסקיים והמקצועיים. בהתאם לצרכי הלקוחות שלנו, תוך התחייבות למחירים תחרותיים, החיסכון דרכנו מתבטא במאות שקלים בשנה. אם אתם נוטים לטוס הרבה לחו"ל, במצטבר, חשוב לחסוך בעלויות האלו.

אמינות, שקיפות וזמינות eSIM

יותר מכל, חשוב לנו שלקוחותינו תמיד יקבלו מאיתנו מענה מלא הכולל את כל הסיוע שצריך בכל נקודת זמן. אנו תמיד משתדלים לענות באופן מלא על כל צרכי הלקוח, תוך הצעת זמינות מלאה הכוללת מענה מלא במהלך שעות העבודה .

לקוחותינו נהנים משקיפות מלאה, בכך שהם מקבלים מידע עדכני הנוגע להיקפי השימוש בחבילת החו"ל שלהם. אנו משתמשים באמצעים המקובלים כגון מייל והודעות טקסט, כדי לשקף ללקוחותינו את העלויות השונות ויתרת השימוש בחבילה שלהם.

בין אם אתם מעוניינים לערוך השוואת חבילות גלישה בחו"ל או צריכים סיוע נוסף מסוג אחר, צרו עמנו קשר ואחד מנציגינו ישמח לסייע לכם.