מתכננים לטוס? לא לשכוח eSIM – חבילות גלישה לחו"ל בזול

החופשה מתקרבת? או שאולי זו נסיעת עסקים לחו“ל? לא משנה מהי המטרה, ישנן הכנות שאתם צריכים לעשות. כמובן שאתם צריכים דרכון בתקוף, כרטיסי טיסה, הזמנת בתי מלון, השכרת רכב, ביטוח רפואי, בגדים המתאימים למזג האוויר וכדומה. וכמובן אתם צריכים לקחת גם את הסלולר והמטען. הסלולר הוא שימושי בכל מצב, אי אפשר בלעדיו. בטח כאשר אתם בחו“ל.

אבל רגע מה לגבי חבילת גלישה בחו“ל?

לא משנה אם אתם נוסעים לחופשת בטן גב ביוון, נסיעת עסקים לפרנקפורט או מסע שופינג במילאנו – טלפון נייד עם שיחות ואינטרנט הוא תמיד דבר הכרחי, בלעדיו פשוט אי אפשר להסתדר. ולכן אתם גם צריכים לוודא שיש לכם חבילת גלישה בחו"ל בחוץ לארץ, רק כך תהיו בטוחים שהוא יעבוד ושלא יחייבו אתכם במחירים בלתי שפויים.

איננו יודעים עם נכוותם בעבר, אבל ישנם לא מעט אנשים שיצאו לחו“ל מבלי לרכוש חבילת גלישה. ולאחר שחזרו לארץ הם גילו בחשבון הסלולר שלהם מחיר מופקע ומוגזם עבור כמה דקות שיחה שעשו וקצת גלישה באינטרנט. אתם ממש לא רוצים לזרוק כסף מיותר ולכן חשוב לרכוש חבילות גלישה בחו“ל.

חבילות גלישה בחו“ל יאפשרו לכם ליהנות ממכשיר הסלולר גם כאשר אתם בחו“ל. זה דבר הכרחי בין אם מדובר בנסיעה לצורך חופשה, או נסיעת עסקים ועבודה. אנו לא צריכים לספר לכם כמה שימושים יש לסלולר. בעזרתו מבצעים פעולות, מוצאים מידע ונעזרים בשירותים שונים. ישנו סיכוי גדול שאתם גם קוראים עכשיו את השורות הללו באמצעות הסלולר. לכן חשוב שתהיה לכם חבילת גלישה שתאפשר לכם להמשיך ליהנות מהסלולר גם בחו“ל. רבים מהשימושים עשויים להיות קריטיים במהלך הנסיעה.

eSIM – חבילות גלישה לחו"ל בזול

בעבר רכשנו את חבילות הגלישה בחברות הסלולר. אך האמת שהן הציעו לנו מחירים גבוהים מידי. חלקנו העדפנו לרכוש כרטיס סים מקומי; זהו אמנם פתרון זול, אך יש לו את החסרונות שלו. הוא מסרבל את התהליך, לא תמיד עובד, מעכב אותנו בשדה התעופה ולא מאפשר להשתמש במספר הישראלי.

כיום ישנו פתרון משתלם ונוח יותר, חבילות גלישה בחו“ל המבוססות על eSIM – כרטיס סים אלקטרוני.

למי שעדיין לא מכיר, כרטיס סים אלקטרוני (eSIM) מאפשר לנו ליהנות ממספר טלפון בחו“ל (שיחות וגלישה), מבלי להחליף את כרטיס הסים באופן פיזי. זהו פשוט שירות שאתם רוכשים בצורה קלה ונוחה, והוא פועל באופן מיידי לאחר הרכישה.

ישנם מספר יתרונות ל eSIM ההופכים אותו לדרך המועדפת לביצוע שיחות בחו“ל בזול. אחד היתרונות המרכזיים הוא האפשרות לשמור על המספר הישראלי, במקביל למספר מקומי. למעשה, אם אתם מבקרים במספר מדינות, תוכלו במקביל ליהנות מכמה כרטיסי eSIM עבור כל מדינה שתבקרו בו. דבר יעיל מאוד למי שעובר בין הרבה מדינות ועבור אנשי עסקים.

יתרונות אחרים קשורים לעצם זה שאינכם צריכים להחליף את כרטיס הסים. זה חוסך לכם את ההתעסקות בשדה התעופה והחיפוש אחר מקום לרכוש בו כרטיס סים מקומי. ההתעסקות הזו יכולה להיות בעייתית לפעמים. קורה שטיסות נוחתות בשעות הלילה ודלפקי השירות סגורים. כמו כן לעתים קשיי השפה גורמים לחוסר הבנות ואתם מתקשים לרכוש את החבילה שאתם צריכים.

eSIM בהפעלה מיידית

כרטיס eSIM מאפשר לכם ליהנות משיחות מזולות בחו“ל בצורה מהירה ומיידית. גם אם לא היה לכם זמן לטפל בזה שהייתם בארץ, ניתן לעשות זאת גם שאתם מגיעים לחו“ל. לא משנה מה השעה, אתם תמיד יכולים לעשות זאת. כל מה שצריך זה להיכנס לאתר האינטרנט ולהפעיל את השירות והוא נכנס לתוקף באופן מיידי. כך תוכלו ליהנות משיחות מוזלות עד 50% בהשוואה לעלות חבילות הגלישה של חברות הסלולר.

עם סים אלקטרוני אתם גם תמיד יודעים כמה אתם משלמים, ואין שום הפתעות. אתם רוכשים חבילת שיחות וגלישה במחיר יודע מראש לפי דקות השיחה וה GB שתרצו.

אינכם צריכים להסתבך יותר מידי בהגדרות. באתר תקבלו קוד QR לסריקה עם המצלמה וכך תוכלו מייד ליהנות מהשירות. כל מה שאתם צריכים זה חיבור לאינטרנט לצורך הרכישה הראשונית של השירות. למזלכם תוכלו למצוא בכל שדות התעופה WIFI ציבורי בעזרתו תוכלו להתחבר ולרכוש את השירות. לאחר שרכשתם את חבילת הגלישה, לא תהיו תלויים ב WIFI ותוכלו לגלוש ולבצע שיחות מכל מקום.

לאחר שרכשתם כרטיס eSIM תוכלו ליהנות מהטיול שלכם ותמיד להיות זמינים. בכל רגע שתרצו לגלוש בפייסבוק, או לחפש משהו בגוגל, תמיד יהיה לכם אינטרנט זמין. המשפחה מהארץ תמיד תוכל להתקשר אליכם ותוכלו להתנהל בצורה נוחה, בטוחה וכמובן גם זולה.

לא טסים בלי eSIM